ZMIEŃ SERWIS

O nas

Autoryzowany Serwis Buderus. Firma Solar SG działa w branży grzewczej od 2009 roku a powstała z połączenia dwóch firm z bogatym doświadczeniem w dziedzinie serwisu i instalacji urządzeń. Nasza firma mieści się w Katowicach, lecz rozwiązuje problemy klientów związane z urządzeniami grzewczymi na terenie całego województwa śląskiego.

 

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Poprzez doświadczenie, jakie zdobyliśmy oferując swoje usługi na bardzo konkurencyjnym rynku w województwie śląskim, gwarantujemy każdemu z naszych klientów indywidualne podejście do rozwiązania jego problemów.

 

O sile Naszej firmy stanowi wiele aspektów, które ją wyróżniają. Co Nas wyróżnia na tle konkurencji? To profesjonalnie wyszkolona kadra pracownicza, to maksymalnie wyposażone w narzędzia i części zamienne samochody, to wsparcie logistyczne ze strony Naszych partnerów handlowych, to Autoryzacja Serwisowa firmy Buderus oraz to co chwalą sobie nasi klienci, czyli przede wszystkim dyspozycyjność i opieka nad każdym z nich.

SOLAR | DESIGNED BY MIASTOSTRADA.PL

Wykonanie ATM-IT